שאלות נפוצות

 

 

צמחיים זה אומר, שכל המוצרים שלנו עשוי מסיבים שהופקו מן הצומח בלבד: כותנה, במבוק, קאפוק, סובה, וכדומה.

אורגניים פירושו, שחומר הגלם גודל באופן מסורתי ובר קיימא  ולאחר מכן לא עבר עיבוד כימי של חומר הגלם במפעל.

אצלנו אתם יודעים בדיוק מה יש בכרית שלכם. באופן הזה אנחנו מוודאים שמה שנכנס אליכם למיטה הם חומרים בטוחים.

 

 

"סובה" הוא שמה היפני של הקליפה המיובשת של גרגר הכוסמת. לסובה יש תכונות שהופכות אותה למילוי אידיאלי לכריות, הרבה יותר מסוגי מילוי אחרים כגון נוצות או פוליאסטר. הסובה מתאימה את עצמה אנטומית באופן מושלם למי שישן עליה, אך היא אינה שוקעת תחת משקל הראש. לכן, היא מספקת תמיכה מושלמת. בנוסף, הכרית נשארת קרירה ואוורירית בגלל המבנה של גרגר הסובה. קרא עוד על סובה                                                                                                                           

 

כן! פשוט צלצל, או השאר הודעה במייל עם מספר הטלפון שלך, ונחזור אליך בהקדם.

 

 

הכרית מתאימה לכל מבוגר, שכן יש בה רוכסן וניתן להוציא או להכניס כמה מילוי שרוצים. להוציא- לא בעיה; להכניס עוד- רק תבקשו. אם קניתם כרית והיא אינה מספיק מלאה לטעמכם, נשלח אליכם 300 גרם סובה נוספים ללא חיוב נוסף.

 

 

הכרית שלנו תתאים את עצמה אליכם בכל תנוחה שתחפצו. מנסיוננו, תנוחת השינה המומלצת לאדם בריא בד"כ, היא על הצד.  זכרו, איננו פיזיותרפיסטים, אורתופדים או כירופרקטורים. רק אלה יכולים להמליץ לאדם באופן אישי ומותאם עבורו תנוחת השינה מיטבית. ייתכן ובגלל מצב בריאותי מסוים, יומלץ לכם לישון במנחים אחרים.

 

 

לא. אנחנו לא רופאים ולא מטפלים. כרית אינה במקום טיפול. יחד עם זה, כרית היא דבר מאוד חשוב, כי עליה אנחנו מניחים את ראשנו לשליש מן היממה.  כרית היא תשתית. אנחנו מאמינים ששינה טובה ותמיכה נכונה יכולים לסייע במניעה של בעיות בריאותיות שונות.

 

 

כריות סובה מתאפיינות ברשרוש עדין מאוד של הקליפות, המזכיר את רחש הים בתוך קונכיה.

רוב האנשים מתרגלים לרשרוש הזה... ומתאהבים בו.

 

 

שאלה מצוינת.

מכיוון שהכרית שלנו מתאימה את עצמה באופן מושלם לישן עליה, ההגדרות של "קשה" או "רך" אינן רלוונטיות יותר. הכרית שלנו מתוכננת להעלים נקודות לחץ ולפזר את משקל הראש באופן מיטבי על הכרית.

אם אתם מרגישים שהכרית קשה, יש להזיז את הגרגירים עד שיעלמו נקודות הלחץ.

בזכות מבנה הכרית היחודי שלנו, תוך כמה שניות תרגיש שראשך צף על כרית.

 

 

עם טיפול נכון, הכרית שלנו תחזיק מעמד לשנים רבות.

הסובה שלנו היא אורגנית וללא תוספים או חומרי שימור, ולכן אחרי כמה שנים הקליפות תאבדנה מנפחן כתוצאה מבלאי טבעי. אל חשש, מדובר בכ- 2-4% נפח בשנה בלבד.

פעם ב-10 שנים, מומלץ להחליף את המילוי כולו, אך לא הכרחי.

אם אתם חשים שהסובה איבדה מנפחה תוכלו לרכוש מילוי אצלנו, ולהאריך את חיי הכרית שלכם לזמן בלתי מוגבל.

 

 

כדי להתאים את הכרית, ראשית יש להזיז את המילוי בהתאם אליכם, כך שהחלל שנוצר בין הכתף לראש יתמלא. אל תישנו עם הכתף על הכרית: הקפידו שהכתף שלכם תתחיל בדיוק היכן שהכרית מסתיימת.

לאחר שמילאתם כהלכה את החלל בין הראש לכתף, הזיזו קלות את עצמכם על הכרית עד שיעלמו נקודות הלחץ (לרוב, מרגישים לחץ על האוזן, שכך ניתן למנוע).

אחרי שהגעתם (מהר להפתיע) לפוזיציה המושלמת, קחו נשימה עמוקה ורגועה: הרחבת בית החזה תסייע לכתפיים "לשבת במקום".

אם אחרי ש"שיחקתם" עם המילוי כמה לילות אתם עדיין מרגישים שהכרית קשה מדי או גבוהה מדי, נסו להוציא סובה מהכרית, בנפח של כ-200 מ"ל (כוס בינונית), ואז לישון שוב על הכרית כדי לבחון אותה, לעוד כמה לילות. אם עדיין הכרית אינה מערסלת את ראשכם בשלמות, חזרו על הפעולה. מניסיוננו, לא מומלץ להוציא יותר מנפח של 200 מ"ל בכל פעם, כי זהו נפח מינימלי אך משמעותי.

לחילופין, אם עדיין לא הגעתם לתמיכה מושלמת כי הכרית "נוזלית" מדי ואתם מתעוררים עם צוואר נוקשה, כנראה שיש לכם צורך בעוד מילוי (בעיקר אם אתם אנשים גדולים).

כדי להוציא או להכניס סובה לכרית, יש להעמיד את הכרית כך שהרוכסן יהיה למעלה.  כדאי לשמור בכלי אטום ויבש לחלוטין את הסובה שהוצאתם, לשימוש עתידי (אבל אם החלטתם סופית שאינכם זקוקים לה, אתם יכולים לפזר אותה בגינה או בשטח טבעי, והיא תתכלה לחלוטין....).

 

 

הסיכוי לכך מזערי ביותר.

מהניסיון המצטבר (העולמי) על סובה, היא ידועה כהיפואלרגנית. יחד עם זאת, אחוז מזערי באוכלוסייה עשוי להיות רגיש לאבקני פרח הכוסמת. אנו רוכשים סובה נקיה מכל חומר מלבד הקליפות, באיכות הטובה ביותר, כדי שגורמים אלרגניים לא יהיו בכרית שלך. אם בכל זאת מופיעה רגישות כלשהי לכרית, אנו מציעים לא להתווכח עם אימא טבע, ולהפסיק להשתמש בכרית. במקרה כזה, דבר איתנו. אנו כאן לשירותך, להציע לך פתרונות אחרים.

 

 

ניתן להחזיר מוצר שקנית אצלנו עד 30 ימים מיום הרכישה. כשמדובר בכרית הסובה שלנו, אנחנו נקבל את הכרית ונחזיר לך את עלותה, בלי לשאול שאלות, גם אחרי 45 יום.

 

 

כן, אבל בזהירות.

כדי לקרר את הכרית, ניתן להניח אותה בתוך שקית אטומה ללחות במקרר (עד שעה) או במקפיא (עד 10 דקות). שים לב! אין לקרר כרית ללא הגנה מפני חדירת לחות.

כדי לחמם כרית סובה, ניתן להניח אותה קרוב (אבל לא על גבי, או צמוד) לרדיאטור צלעות חשמלי. אסור לחמם את הכרית במיקרוגל או בתנור רגיל, כי חוץ מזה שהסובה תיהרס, הדבר מסוכן.

שים לב! אין להשאיר אף מוצר שינה באשר הוא ליד מקור חום ללא השגחה!

 

 

הכרית שלנו מתאימה לכל ציפית סטנדרטית, כך שהיא לא אמורה לדרוש כביסה יותר מכרית רגילה. 

אנו ממליצים לנקות את הכרית רק פעם אחת בשנה. פשוט מוציאים את המילוי לכלי יבש לחלוטין ונקי, ומכבסים את בד הכרית. לאחר ייבוש מוחלט של הבד, יש להחזיר אליו את המילוי.

 כדי לא לשפוך סובה לצדדים, כדאי לקחת שקית גדולה ולמלא אותה במחצית מכמות הסובה. אחרי שהכנסתם את כל השקית אל הכרית, שפכו את המילוי פנימה. חזרו על הפעולה עם החצי השני, ויש. 

 

 

אם מדובר בקצת לחות (זיעה, למשל), מספיק להשאיר את הכרית בשמש.

אם הכרית נרטבה, מיד לייבש מעל (אבל לא על) תנור צלעות חשמלי.

אם נשפך על הכרית נוזל שאינו מים, אנו ממליצים להחליף את המילוי ולכבס את הבד.  תוכלו לרכוש אצנו מילוי סובה איכותי, והכרית תחזור להיות כחדשה.

 

 

רוצה לישון טוב יותר?​

דברו איתי

שם מלא:

איך קוראים לך?

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

מה הטלפון שלך?

דוא"ל:

מה המייל שלך?

חשוב לי

לציין:

אנא מלאו

מושב דבורה, משק  56​

054.439.9797  שיר​